Medicina

РАСПОРЕД СТУДЕНАТА ЗА ВЈЕЖБЕ ИЗ КЛИНИЧКОГ СТАЖА 2018/19.

RASPORED STUDENATA 6. GODINE PO GRUPAMA (VJEŽBE)

 

I grupaVoditelj : Prof.dr Snježana Popović-Pejičić(Klinika za unutrašnje bolesti-endokrinologija )

  1. Sanja Tadić
  2. Ljubomir Vlajnić
  3. Mirjana Kondić
  4. Jovana Rakić
  5. Jovana Đurić
  6. Milana Praća
  7. Gordana Đuza

II grupa Voditelj : Doc.dr Aleksandra Grbić ( Klinika za unutrašnje bolesti-endokrinologija)

  1. Svetlana Narić
  2. Marija Savić
  3. Sara Vukotić
  4. Gorana Mikanović
  5. Sandra Bratic
  6. Maja Santai
  7. Bogdana Jungić

III grupa Voditelj : mr sci dr Ljilja Kerić (Klinika za KV bolesti)

  1. Teodora Prerad
  2. Nina Pejičić
  3. Milica Petrović
  4. Marija Pešikan
  5. Andrea Čolić
  6. Nemanja Vukota.

IV grupa   Voditelj : Prof.dr Krsto Jandrić (Klinika za plućne bolesti )

  1. Vesna Malić
  2. Suzana Stjepanović
  3. Nataša Protić
  4. Grozdana Klječanin
  5. Vesna Malić
  6. Selena Jež
  7. Nemanja Šutilović

V grupa Voditelj : Prof.dr Marinko Vučić (Klinika za plučne bolesti )

  1. Svjetlana Mrazić
  2. Mirjana Mršić
  3. Ognjen Perlić
  4. Marijana Laloš
  5. Miljana Pavičić
  6. Miloš Vesič
  7. Sandra Živković


VI grupa Voditelj : Prof.dr Stevan Trbojević ( Klinika za unutrašnje bolesti-gastroenterologija)

  1. Marija Vidović
  2. Goran Lazendič
  3. Sonja Đuran
  4. Bojana Arambašić
  5. Milica Jakovljević
  6. Milica Prodanović
  7. Zvjezdana Sukur

VII grupa Voditelj: Prof. dr Sandra Hotić-Lazarević (Klinika za unutrašnje bolesti-hematologija)

  1. Branka Dragišić
  2. Aleksandra Krivokuća
  3. Miljan Tešić
  4. Dragana Blagojević
  5. Nada Narić
  6. Anđela Čanak
  7. Kićo Marjanović

VIII grupa Voditelj :Mr sc.dr Blaženko Vuković( Klinika za unutrašnje bolesti-endokrinologija)

  1. Dragan Vujmilović
  2. Denis Okanović
  3. Mirjana Materić
  4. Borjan Kršić
  5. Vanja Rastović
  6. Nikola Nikolić
  7. Milan Ćoćkalo

IX grupa Voditelj : Mr sc.dr Dragan Unčanin (Klinika za KV bolesti )

  1. Dragana Marić
  2. Matea Krišto
  3. Dragana Vulić
  4. Danila Štrbac
  5. Mila Stojković
  6. Dejana Stupar

X grupa    Voditelj : dr Saša Lončar (Klinika za KV bolesti )

  1. Marina Kalem
  2. Almin Keranović
  3. Snežana Manojlović
  4. Marija Dobrijević
  5. Tatjana Vidović
  6. Samra Ćerkez

Log in