Sanitarno inženjerstvo

Katedra za mikrobiologiju i imunologiju: Oktobarski ispitni rok

Oktobarski ispitni rok
Izvlačenje ispitivača će se održati u petak, 23. oktobra 2020. godine u 9:00 časova u novoj sali Medicinskog fakulteta. 
Studenti su oslobođeni polaganja praktičnog dijela ispita.
Ispit je potrebno prijaviti elektronskim putem najkasnije tri dana pred termin ispita.
 
Katedra za mikrobiologiju i imunologiju
 
Pročitaj više...

Katedra za mikorbiologiju i imunologiju: Oktobarski ispitni rok

KATEDRA ZA MIKROBIOLOGIJU I IMUNOLOGIJU
Oktobarski ispitni rok
Izvlačenje ispitivača će se održati u petak, 9. oktobra 2020. godine u 9:00 časova u novoj sali Medicinskog fakulteta. 
Studenti su oslobođeni polaganja praktičnog dijela ispita.
Ispit je potrebno prijaviti elektronskim putem najkasnije tri dana pred termin ispita.
 
Katedra za mikrobiologiju i imunologiju
Pročitaj više...

Obavještenje: Ispit 8.9.

Испит 8.09. 2020. године

МЕДИЦИНА

Бр.

Презиме

   Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио практични испит

Испитивач

1.                

Благојевић

Драгана

7306/2015

   

-

1

2.                

Богићевић

Кристина

6861/2012

   

1,43

2

3.                

Булајић

Марија

7538/2017

   

2

1

4.                

Галич

Ајда

7720/2018

   

-

2

5.                

Гламочић

Снежана

7181/2014

   

1,4

1

6.                

Даничић

Никола

7766/2018

   

-

2

7.                

Додош

Никола

7247/2015

   

-

1

8.                

Докић

Ивана *

6015/2006

   

-

2

9.                

Јовић

Наташа

7661/2018

   

-

1

10.             

Јукић

Леонардо

7621/2017

   

-

2

11.             

Кнежевић

Татјана

6973/2013

   

1,83

1

12.             

Латиновић

Рајна

7529/2017

   

-

2

13.             

Латиновић

Јована

7570/2017

   

-

1

14.             

Мајиновић

Мирослав

7293/2015

   

-

2

15.             

Нукић

Оливера

7581/2017

   

-

1

16.             

Павловић

Златко

7667/2018

   

-

2

17.             

Плавшић

Ања *

6460/2009

   

1,03

1

18.             

Радовановић

Неда

7448/2016

   

-

2

19.             

Раич

Јулио

7595/2017

   

-

1

20.             

Талијан

Јевросима

6863/2012

   

1,03

2

21.             

Тејић

Лука

7434/2016

   

-

1

22.             

Ћелеш

Мерима

7300/2015

   

-

2

23.             

Шербеџија

Александар

7424/2016

   

-

1

24.             

Штркић

Срђан

7531/2017

   

-

2

 

 

 

 

 

 

 

СТОМАТОЛОГИЈА

Бр.

Презиме

Име

 

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

1. 

Бајкановић

Драгана

1687/2015

   

-

1

2. 

Булајић

Александар

1570/2014

   

1,23

2

3. 

Мастиловић

Јована

1737/2016

   

-

1

4. 

Росић

Бранко

1721/2016

   

-

2

 

 

 

 

 

 

 

ФАРМАЦИЈА

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

 

1.                

Буловић

Свијетлана

1470/2016

   

1,03

1

2.                

Граховац

Марија

1500/2017

   

-

2

3.                

Добраш

Ивана

1476/2016

   

-

1

4.                

Лукић

Маја

1445/2016

   

-

2

5.                

Маркановић

Никола

1436/2016

   

1,63

1

6.                

Мухић

Надина

1478/2016

   

-

2

7.                

Недић

Горица

1467/2016

   

-

1

8.                

Радишић

Мирјана

1209/2012

   

1,6

2

9.                

Раилић

Бранка

1482/2017

   

2

1

                         

ЗДРАВСТВЕНА ЊЕГА

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

 

1.                

Каламанда

Мила

557/2018

 

-

-

2

2.                

Мирковић

Владимир

555/2018

 

7

-

1

                     

БАБИШТВО

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Ристић

Јока

12/Б-Р/2018

 

-

-

2

        2.         

Савановић

Милијана

3/Б-Р/2018

 

-

-

1

 

 

МЛД

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Ђурић

Стефан

35/МЛД-Р/2019

 

-

-

2

        2.         

Ђурић

Душка

36/МЛД-Р/2019

 

-

-

1

        3.         

Ерцег

Наташа

17/МЛД-Р/2018

 

8

-

2

        4.         

Кубурић

Милица

28/МЛД-Р/2019

 

-

-

1

        5.         

Љубичић

Ђурђина

8/МЛД-В/2019

 

-

-

2

        6.         

Сладојевић

Рајка

27/МЛД-Р/2019

 

-

-

1

        7.         

Чупић

Анђела

40/МЛД-Р/2019

 

-

-

2

 

СЕСТРИНСТВО

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Медан

Кристина

8/СЕС-Р/2019

 

-

-

1

САНИТАРНО ИНЖИЊЕРСТВО

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Врачар

Ведрана

13/СИ-Р/2019

 

7

-

-

        2.         

Еремија

Анђелина

20/СИ-Р/2019

 

9

-

-

 

Извлачење испитивача одржаће се у уторак, 8.септембра 2020. године у 9:00 часова у амфитеатру Медицинског факултета.

Pročitaj više...

Katedra za mikrobiologiju i imunologiju: Obavještenje

Izvlačenje ispitivača će se održati u utorak, 8. septembra 2020. godine u 9:00 časova u amfiteatru Medicinskog fakulteta. 
 
Studenti su oslobođeni polaganja praktičnog dijela ispita.
 
Ispit je potrebno prijaviti elektronskim putem najkasnije tri dana pred termin ispita.
 
Katedra za mikrobiologiju i imunologiju
Pročitaj više...

Katedra za mikrobiologija i imunologiju: Novi raspored polaganja ispita

KATEDRA ZA MIKROBIOLOGIJU I IMUNOLOGIJU
 
Novi raspored polaganja ispita
 
Raspored polaganja ispita u četvrtak, 20. avgusta 2020. godine kod prof. Petković Miroslava:
 
Studenti medicine-14:00 časova-kancelarija prof. Petković Miroslava
 
Studenti stomatologije, farmacije i zdravstvenih nauka-15:00 časova-kancelarija prof. Petković Miroslava.
Pročitaj više...

Obavještenje: Ispit 18.8.

Испит 18.08. 2020. године

МЕДИЦИНА

Бр.

Презиме

   Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио практични испит

Испитивач

1.                

Антуновић

Клаудија

7630/2017

   

-

1

2.                

Благојевић

Драгана

7306/2015

   

-

2

3.                

Богићевић

Кристина

6861/2012

   

1,43

1

4.                

Булајић

Марија

7538/2017

   

2

2

5.                

Гламочић

Снежана

7181/2014

   

1,4

1

6.                

Додош

Никола

7247/2015

   

-

2

7.                

Докић

Ивана *

6015/2006

   

-

1

8.                

Јукић

Леонардо

7621/2017

   

-

2

9.                

Латиновић

Рајна

7529/2017

   

-

1

10.             

Новаковић

Његош

7311/2015

   

-

2

11.             

Нукић

Оливера

7581/2017

   

-

1

12.             

Перић

Стјепана

7374/2015

   

1,03

2

13.             

Пеулић

Максим

7509/2016

   

-

1

14.             

Плавшић

Ања *

6460/2009

   

1,03

2

15.             

Радовановић

Неда

7448/2016

   

-

1

16.             

Раич

Јулио

7595/2017

   

-

2

17.             

Ћелеш

Мерима

7300/2015

   

-

1

18.             

Ћелић

Анђела

7612/2017

   

1,4

2

19.             

Шербеџија

Александар

7424/2016

   

-

1

 

 

 

 

 

СТОМАТОЛОГИЈА

Бр.

Презиме

Име

 

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

1. 

Абдихоџић

Денис

1678/2015

   

1,3

2

2. 

Буллесбацх

Карла

1802/2017

   

1,6

1

3. 

Живковић

Дарко

1757/2017

   

-

2

4. 

Мастиловић

Јована

1737/2016

   

-

1

5. 

Оковић

Анела

1744/2017

   

-

2

 

 

 

 

ФАРМАЦИЈА

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

 

1.                

Кокановић

Жана

1486/2017

   

-

1

2.                

Лукић

Маја

1445/2016

   

-

2

3.                

Недић

Горица

1467/2016

   

-

1

4.                

Радишић

Мирјана

1209/2012

   

1,6

2

                         

ЗДРАВСТВЕНА ЊЕГА

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

 

1.                

Зуровац

Николина

550/2018

   

-

1

2.                

Мирковић

Владимир

555/2018

 

7

-

2

                     

БАБИШТВО

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Додев

Катарина

14/Б-Р/2018

   

-

1

        2.         

Ристић

Јока

12/Б-Р/2018

   

-

2

        3.         

Савановић

Милијана

3/Б-Р/2018

   

-

1

 

 

 

 

 

 

МЛД

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Гегић

Ајла

24/МЛД-Р/2019

   

-

2

        2.         

Ђурђевић

Тамара

22/МЛД-Р/2019

   

-

1

        3.         

Ђурић

Стефан

35/МЛД-Р/2019

   

-

2

        4.         

Ђурић

Душка

36/МЛД-Р/2019

   

-

1

        5.         

Ерцег

Наташа

17/МЛД-Р/2018

 

8

-

2

        6.         

Јовановић

Игор

39/МЛД-Р/2019

   

-

1

        7.         

Љубичић

Ђурђина

8/МЛД-В/2019

   

-

2

        8.         

Панџић

Милица

34/МЛД-Р/2019

   

-

1

        9.         

Пашић

Амир

17/МЛД-В/2019

   

-

2

       10.       

Сладојевић

Рајка

27/МЛД-Р/2019

   

-

1

       11.       

Стајчић

Ивана

18/МЛД-В/2019

   

-

2

       12.       

Топић

Милица

10/МЛД-В/2019

   

-

1

       13.       

Топић

Сара

13/МЛД-В/2019

   

-

2

САНИТАРНО ИНЖИЊЕРСТВО

Бр.

Презиме

Име

Број индекса

Број бодова

Оцјена

Укупан удио

Испитивач

        1.         

Врачар

Ведрана

550/2018

 

7

-

-

        2.         

Еремија

Анђелина

555/2018

 

9

-

-

 

Извлачење испитивача одржаће се у уторак, 18. августа 2020. године у 9:00 часова у амфитеатру Медицинског факултета. Усмени испит почиње у уторак, 18. августа 2020. године.

Pročitaj više...

Obavještenje: Avgustovski ispitni rok

Avgustovski ispitni rok
Izvlačenje ispitivača će se održati u utorak, 18. avgusta 2020. godine u 9:00 časova u amfiteatru Medicinskog fakulteta. 
Studenti su oslobođeni polaganja praktičnog dijela ispita.
Ispit je potrebno prijaviti elektronskim putem najkasnije tri dana pred termin ispita.
 
Katedra za mikrobiologiju i imunologiju
Pročitaj više...
Pretplatite se na RSS feed

Log in