Zdravstvena njega

Oglasna tabla - Patofiziologija

Oglasna tabla - Patofiziologija (34)

Raspored vježbi iz Patofiziologije za školsku 2020-21

  

RASAPORED ZA PRAKTIČNU NASTAVU IZ

PATOLOŠKE FIZIOLOGIJE ZA ŠK 20/21

PONEDELJAK:           8.00 – 8.45 čas       I grupa MED

                              9.00 – 9.45 čas   III grupa MED

                             10.00 - 10.45 čas II grupa MED

                              11.00 -11.45 čas IV grupa MED

                              12.00 – 12.45 čas I grupa SESTRINSTVO

                              13.30 – 14.15 čas II grupa SESTRINSTVO

  1. 30 – 15.15 čas I grupa BABIŠTVO

                              15.30 – 16.15 čas   II grupa BABIŠTVO

 

UTORAK:             8.00 - 8.45 čas IV grupa RADIOLOŠKA TEH.

                               9.00 - 9.45 čas V grupa RADIOLOŠKA TEH.

                            10.00- 10.45 čas VII grupa MED                                    

                             11.00 -11.45 čas   VIII grupa MED

                             13.00 – 13.45 čas I grupa RADIOLOSKA TEH.

  1. 00 – 14.45 čas II grupa RADIOLOSKA TEH.

                             15.00 – 15.45 čas III grupa RADIOLOSKA TEH

 

SRIJEDA:            8.00 – 8.45 čas IX grupa MED

                               9.00 – 9.45 čas X grupa MED

                               11.00 - 11.45 čas XII grupa MED

                               12.00 -12.45 čas   XI grupa MED

                               13.00 – 13.45 čas I grupa MLD                     

ČETVRTAK:

                               8.00 - 8.45 čas XIII grupa MED

                               9.00 – 9.45 čas XIV grupa MED

                              10.00 - 10.45 čas XV grupa MED

                               11.00- 11.45 čas V grupa MED

                               12.00- 12.45 čas VI grupa MED

                               13.00-13.45 čas II grupa MLD

            

                               15.00 – 15.45 čas V grupa MLD

  1. 00 – 16.45 čas IV grupa MLD

                               17.00 – 17.45 čas III grupa MLD

Pročitaj više...

Raspored studenata za polaganje ispita iz Patofiziologije za oktobar II-Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA OKTOBAR II

UTORAK, 20.10.2020. - ZDRAVSTVENI STUDIJI:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. VIDOVIĆ JELENA ..... ZNJ 16
  2. GRMAŠ JELENA
  3. GRUJIĆ DAMJANA
  4. BORJANIĆ MARIJANA.... RT
  5. KOVAČEVIĆ NIKOLINA....MLD

SRIJEDA, 21.10.2020. FARMACIJA:

U 9,00 časova (KANCELARIJA)

  1. BAJIĆ DANIJELA
  2. BLAGOJEVIĆ MARIJA
  3. STOJIĆ MARIJANA
  4. ŠAKOTIĆ JELENA
  5. BAKIĆ IVANA............ stari program

ČETVRTAK, 22.10.2020.2020. DENTALNA MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. GVOJIĆ OGNJEN                                             5. PERAN MARINKO
  2. EREIZ ANI                                                       6. HERZEG PETRA
  3. KELAVA EVA                                                 7. ČIČA JOVANA
  4. KUNALIĆ NERMINA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U PONEDELJAK, 26.10.2020. U 11,00 časova u AMFITEATRU MF.

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: UTORAK, 27.10.2020 U 13,00 časova. Indexe donijeti laborantici prije 13,00 časova.

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE I MANTIL!!!

Banja Luka, 16.10.2020.                                  Prof. dr Nela Rašeta Simović

Pročitaj više...

Raspored polaganja ispita iz Patofiziologije za I oktobarski rok- Prof.dr Darko Golić

PROF. DR DARKO GOLIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA OKTPBAR I                  

PONEDELJAK, 05.10.2020. STOMATOLOGIJA U 09,00 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju):

  1. Buplesbach Karla              2.Abdihodžić Denis    3.Dragić Bojana                   4.Knežević Dejan  5.Mitrović Milica      6.Vučković Helena                  

U 11,00 ČASOVA

1.Smuđa Laura           2.Čolić Dunja

3.Škorić Vesna......stari program

DENTALNA MEDICINA

1.Ereiz Ani     2.Herceg Petra 3. Subašić Sarah

UTORAK , 06.10.2020. MEDICINA U 11,00 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju)                                                      

1.Bakal Dijana                2. Vidović Vedran

3.Gačić Vladan                 4. Grujić Srđan

5.Ivančević Nebojša         6. Pavlović Lazar

7.Malešević Miloš

SRIJEDA, 07.10.2020. MEDICINA U 11,00 ČASOVA

1.Petrović Mile               2.Popović Milijana

3.Sarajlić Denis               4.Smiljić Marijana

5.Trifunović Boško         6.Cvijetić Predrag

7.Gvero Milena

ČETVRTAK , 08.10.2020. ZDRAVSTVENA NJEGA U 11,00 ČASOVA (Praktikum za Patološku fiziologiju)

1.Drljača Kristina             2. Garić Gorana     

STUDENTI ZDRAVSTVENIH STUDIJA KOJI IMAJU POLOŽEN PRAKTIČNI ISPIT (VRIJEDI 1 GODINU) MOGU IZAĆI NA TEST U ČETVRTAK, 08.10.2020. u 13,00 časova u Plavoj sali (ulaz Dekanat).

STUDENTI ZDRAVSTVENIH STUDIJA KOJI POLOŽE TESTOVE TREBAJU DONIJETI INDEXE ZA UPIS OCJENE KOD LABORANTICE U PETAK , 09.10.2020. DO 11,00 ČASOVA.

 

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE I MANTIL.

 

 

Banja Luka, 01.10.2020.                                                                Prof. dr Darko Golić      

 

 

 

Pročitaj više...

Raspored polaganja ispita iz Patofiziologije za I oktobarski rok-Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA OKTOBAR I

UTORAK, 06.10.2020. MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):                                          

  1. ARAR ANĐELA
  2. BEATOVIĆ OGNJEN
  3. DALIĆ ANJA
  4. ĐUZA ALEKSANDAR
  5. PANIĆ DAJANA

SRIJEDA, 07.10.2020. MEDICINA:                  

U 9,00 časova (PRAKTIKUM)                                            U 11,00 č (KANCELARIJA)                            

  1. TRUBAJIĆ ANDREJ                                                            1. KENJALO LAZAR
  2. ČAUŠEVIĆ DŽENIS                                                             2. MEDIĆ MILAN
  3. PAVLOVIĆ ALEKSANDAR........... stari program             3. SAVANOVIĆ MARKO
  4. TEPIĆ TIJANA

                                                                                                     

ČETVRTAK, 08.10.2020.2020. ZDRAVSTVENI STUDIJI:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

MLD:1. BLAŽIĆ NIKOLINA 2. DRAGIĆ ALEKSANDRA 3. MEĐEDOVIĆ NIKOLINA

  1. SANKOVIĆ NATALIJA     5. ČALIĆ BOJANA       6. UDOVIČIĆ SARA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U ČETVRTAK, 08.10.2020. u 13,00 časova Plava sala (ulaz Dekanat)

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: PETAK, 09.10. U 11, 00 časova. Indexe donijeti laborantici prije 11,00 časova.

 

BIOHEMIJSKI TESTOVI U PATOFIZIOLOGIJI MEDICINA:

INDEXE ZA UPIS OCJENE DONIJETI LABORANTICI U UTORAK, 06.10.2020. U PRAKTIKUM DO 12,00 č

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE I MANTIL!!!

Banja Luka, 01.10.2020.                                  Prof. dr Nela Rašeta Simović

Pročitaj više...

Raspored polaganja ispita iz Patofiziologije -septembar II- Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA SEPTEMBAR II

PETAK,19.09.2020. MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):                                          

  1. BEATOVIĆ OGNJEN
  2. MARJANOVIĆ DAJANA
  3. MEDIĆ MILAN
  4. POPOVIĆ MILIJANA
  5. KENJALO LAZAR................usmeni

PONEDELJAK, 21.09.2020. MEDICINA:                  

U 9,00 časova (PRAKTIKUM)                                            

  1. TEPAVČEVIĆ ANA
  2. ĆETOJEVIĆ MILICA
  3. ČAVIĆ JELENA ....................usmeni, stari program                                                                                                                       

PONEDELJAK, 21.2020.2020. ZDRAVSTVENI STUDIJI:

U 11,00 časova (PRAKTIKUM):

ZNJ16: 1. LOJIĆ ZORANA, 2. SAVKOVIĆ KATARINA

RADIOTERAPIJA: 1. VIDOVIĆ MAHAILA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U SRIJEDU, 23.09.2020. U 11,00 U PLAVOJ SALI MEDICINSKOG FAKULTETA

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: ČETVRTAK, 24.09.2020. U 10 časova. Indexe donijeti laborantici prije 10,00 časova.

 

BIOHEMIJSKI TESTOVI U PATOFIZIOLOGIJI MEDICINA:

INDEXE ZA UPIS OCJENE DONIJETI LABORANTICI U SRIJEDU,23.09.2020. U PRAKTIKUM DO 11,00 č

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE!!!

Banja Luka, 17.09.2020.                                  Prof. dr Nela Rašeta Simović

Pročitaj više...

Raspored polaganja ispita iz Patofiziologije za septembarski I rok- Prof.dr Darko Golić

PROF. DR DARKO GOLIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA SEPTEMBAR I

ČETVRTAK, 03.09.2020. ZDRAVSTVENA NJEGA-STOMATOLOGIJA, U 12,00 časova (Praktikum za patološku fiziologiju):

Zdravstvena njega

1.Rašljić Gorana                 2.Vidović Mihajla......Radioterapija

Stomatologija

1.Antonić Marija                 2.Kvočka Biljana

3.Paponja Milenko               4.Fejzić Belmina

                  

PETAK, 04.09.2020. MEDICINA U 10,30 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju):

  1. Beatović Ognjen
  2. Gajić Nikolina
  3. Dedić Esad
  4. Konta Martina

5.Medić Milan

PETAK, 04.09.2020. MEDICINA U 12,30 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju)                                                                

  1. Stanić Srđan
  2. Tešanović Dražena
  3. Zrnić Milica
  4. Čović Jelena........stari program

STUDENTI ZDRAVSTVENIH STUDIJA KOJI IMAJU POLOŽEN PRAKTIČNI ISPIT (VRIJEDI 1 GODINU) MOGU IZAĆI NA TEST 08.09.2020., UTORAK U 11,30 časova, Amfiteatar Medicinskog fakulteta.

STUDENTI ZDRAVSTVENIH STUDIJA KOJI POLOŽE TESTOVE TREBAJU DONIJETI INDEXE ZA UPIS OCJENE KOD LABORANTICE U SRIJEDU, 09.09.2020. DO 10,00 ČASOVA.

 

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE.

 

 

Pročitaj više...

Raspored olaganja ispita iz Patofiziologije za septembarski I rok- Doc.dr Milorad Vujnić

DOC. DR MILORAD VUJNIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA SEPTEMBAR I

 

PETAK, 04.09.2020. ZDRAVSTVENA NJEGA, u 13,30 časova (Praktikum za patološku fiziologiju):

  1. Zorana Lojić
  2. Katarina Savković
  3. Dejan Šmitran (RT)

PONEDJELJAK, 07.09.2020. STOMATOLOGIJA i FARMACIJA U 11,00 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju):

  1. 1. Dejan Knežević
  2. Anđela Petrušić
  3. Nikolina Šikman
  4. Tijana Botić
  5. Maja Aničić .............................Farmacija
  6. Beuk Aleksandra
  7. Maja Šarac

UTORAK, 08.09.2020. MEDICINA U 10,30 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju)                                                                

  1. Vanja Gojković
  2. Danijel Malbašić
  3. Jelena Miljković
  4. Ana Tepavčević
  5. Horvat Emina
  6. Lazar Kenjalo
  7. Petra Đukić
  8. Raisa Bečić

STUDENTI ZDRAVSTVENIH STUDIJA KOJI IMAJU POLOŽEN PRAKTIČNI ISPIT (VRIJEDI 1 GODINU) MOGU IZAĆI NA TEST 08.09.2020., UTORAK U 11,30 časova, Amfiteatar Medicinskog fakulteta.

STUDENTI ZDRAVSTVENIH STUDIJA KOJI POLOŽE TESTOVE TREBAJU DONIJETI INDEXE ZA UPIS OCJENE KOD LABORANTICE U SRIJEDU, 09.09.2020. DO 10,00 ČASOVA.

 

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE.

 

 

Banja Luka, 02.09.2020.                                                                Doc. dr Milorad Vujnić      

 

 

 

Pročitaj više...

Raspored polaganja ispita iz Patofiziologije za septembarski I rok-Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA SEPTEMBAR I

ČETVRTAK, 03.09.2020. MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):                                          

  1. BALABAN MILANA                                                 
  2. VIDOVIĆ VEDRAN                                                       
  3. GRUJIĆ SRĐAN                                            
  4. KOVAČEVIĆ SRĐAN
  5. MARJANOVIĆ DAJANA
  6. DJURIČIĆ MIRJANA------usmeni

PETAK, 04.09.2020. MEDICINA:                  

U 9,00 časova (PRAKTIKUM)                                            

  1. MRŠIĆ NATAŠA                                          
  2. TEPIĆ TIJANA                                                                                                                           

PONEDELJAK, 07.09.2020.2020. STOMATOLOGIJA U 9,00 č (PRAKTIKUM):

  1. ALAGIĆ ENA
  2. JORGIĆ BLANKA
  3. KUNIĆ ZORICA
  4. TOMOVIĆ ANDREA

UTORAK, 08.09.2020. U 9,00 č. ZDRAVSTVENA NJEGA 16:

  1. TEŠIĆ LEJLA
  2. ĆULIBRK NIKOLINA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U UTORAK, 08.09.2020. U 11,30 U AMFITEATRU MEDICINSKOG FAKULTETA

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: SRIJEDA, 09.09.2020. U 10 časova. Indexe donijeti laborantici prije 10,00 časova.

 

BIOHEMIJSKI TESTOVI U PATOFIZIOLOGIJI MEDICINA:

INDEXE ZA UPIS OCJENE DONIJETI LABORANTICI U PETAK, 04.09.2020. U PRAKTIKUM DO 12,00 č

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE!!!

Banja Luka, 02.09.2020.                               Prof. dr Nela Rašeta Simović

Pročitaj više...

Spisak studenata koji polažu ispit iz Patofiziologije za avgustovski ispitni rok -Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA AVGUSTOVSKI ROK

ČETVRTAK, 20.08.2020. MEDICINA:

U 9,00 časova(PRAKTIKUM):                                          

  1. BALABAN MILANA                                                   
  2. VIDOVIĆ VEDRAN                                                         
  3. ĐUKIĆ PETRA                                                
  4. JANKOVIĆ ZORICA
  5. TEŠANOVIĆ DRAŽANA - usmeni

 

PETAK, 21.08.2020. MEDICINA:                   FARMACIJA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM)                                    U 11,30 čas (KANCELARIJA)          

  1. MIŠKOVIĆ TAMARA                                              1. DOJČINOVIĆ ANDREA
  2. VUKMANOVIĆ SLAVKA                                         2. KLIŠANIN ANA                                                                                  

PONEDELJAK, 24.08.2020. ZDRAVSTVENI STUDIJI U 9,00 č (PRAKTIKUM - praktični ispit):

ZNJ 016: 1. JAPIĆ JELENA 2. ĆULIBRK NIKOLINA

MLD: 1. MATIČIĆ MILKA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U PONEDELJAK, 24.08.2020. U 11,30 U AMFITEATRU MEDICINSKOG FAKULTETA

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: UTORAK, 25.08.2020. U 11 časova. Indexe donijeti laborantici prije 11,00 časova.

 

BIOHEMIJSKI TESTOVI U PATOFIZIOLOGIJI MEDICINA:

INDEXE ZA UPIS OCJENE DONIJETI LABORANTICI U ČETVRTAK 20.08.2020. U PRAKTIKUM DO 11,00 č

 

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE!!!

 

 

Banja Luka, 18.08.2020.                               Prof. dr Nela Rašeta Simović

Pročitaj više...

Spisak studenata za polaganje ispita iz Patofiziologije za avgustovski ispitni rok-Doc.dr Milorad Vujnić

DOC. DR MILORAD VUJNIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA -AVGUSTOVSKI ROK

 

ČETVRTAK, 20.08.2020. STOMATOLOGIJA U 13,30 časova (Praktikum za patološku fiziologiju):

1.Marija Antonić                 2.Helena Vučković

3.Milenko Paponja              4.Andrea Tomović

PETAK, 21.08.2020. ZDR. NJEGA U 15.00 časova(Praktikum za Patološku fiziologiju)

  1. Zorana Lojić
  2. Katarina Savković
  3. Mihajla Vidović (RT)

PONEDJELJAK, 24.08.2020. MEDICINA U 12,30 časova (Praktikum za Patološku fiziologiju):

  1. Ognjen Beatović
  2. Nikolina Despenić
  3. Milica Zrnić
  4. Srđan Stanić
  5. Zoran Kaurin

                                                    

STUDENTI ZDRAVSTVENE NJEGE KOJI MAJU POLOŽEN PRAKTIČNI ISPIT OD RANIJE (VRIJEDI 1 GODINU) I STUDENTI KOJI SAD POLOŽE PRAKTIČNI ISPIT U AUGUSTOVSKOM ROKU MOGU IZAĆI NA TEST 24.08.2020., PONEDELJAK U 11,30 časova u Anfiteatru  Medicinskog fakulteta.

STUDENTI ZDRAVSTVENE NJEGE KOJI POLOŽE TESTOVE TREBAJU DONIJETI INDEXE ZA UPIS OCJENE KOD LABORANTICE 25.08.2020.(UTORAK) DO 10 ČASOVA.

 

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE.

 

 

 

Pročitaj više...
Pretplatite se na RSS feed

Log in