Novosti

POZIV za održavanje Dana profesionalne orijentacije maturanata 2020-te

U skladu sa planom i programom predviđeno je da se u našoj školi krajem marta mjeseca organizuje „Dan profesionalne orijentacije maturanata“. Ove godine termin održavanja Dana profesionalne orijentacije maturanata u našoj školi predviđen je za četvrtak, 26.03.2020.godine, u periodu od 10 – 12 časova, u restoranu JU Stručne i tehničke škole u Derventi. Tom prilikom sve zainteresovane visokoškolske ustanove imaju priliku predstave svoje programe maturantima naše škole.

Ove godine u našoj školi imamo pet završnih odjeljenja ukupno 131 maturant. Od toga 79 učenika četvorogodišnjih zanimanja i 52 učenika trogodišnjih zanimanja.

Molimo Vas da nas o svom prisustvu obavjestite najkasnije do petka 20.03.2020.godine, zbog dalje organizacije navedene aktivnosti.

Za sve dodatne informacije dostupni smo na ovom mailu ili na broj 053/ 333 – 338

JU Stručna i tehnička škola

Derventa

 

Log in