Farmacija

Oglasna tabla - Patološka fiziologija - farmacija

Oglasna tabla - Patološka fiziologija - farmacija (21)

Spisak studenata za polaganje usmenog dijela ispita iz patološke fiziologije za oktobarski ispitni rok

         SPISAK STUDENATA ZA POLAGANJE USMENOG DIJELA ISPITA IZ PATOLOŠKE

FIZIOLOGIE ZA OKTOBARSKI ISPITNI ROK

ISPITAVAČ : Prof dr NELA RAŠETA

UTORAK,09.10.2018 u 13,30 ČAS-MEDICINA

  1. RAJKOVAČA LUKA
  2. BOŠKOVIĆ MILE
  3. SUČIĆ IVO
  4. BERA DAJANA
  5. MANDIĆ LANA
  6. PERIŠIĆ IVANA-FARMACIJA

SRIJEDA, 10.10.2018 GOD U 9.00 ČAS-MEDICINA

  1. PANTIĆ BORJANA
  2. POPADIĆ MARIJANA
  3. KOVAČEVIĆ SONJA
  4. LETĆ JOVANA
  5. KARANOVIĆ DRAGAN
  6. JAKOVLJEVIĆ ĐORĐE

SRIJEDA, 10.10.2018 GOD U 12.30 ČAS-MEDICINA

  1. DANOJEVIĆ IGOR
  2. ČANKOVIĆ MARKO
  3. DERVIĆ AMRA
  4. ZRILIĆ SOFIJA
  5. STRIKA LJILJANA
  6. DUJAKOVIĆ DRAGANA

ČETVRTAK, 11.10.2018 GOD U 9.00 ČAS-MEDICINA

  1. BOKAN MARIJANA
  2. JOVANIĆ MAJA
  3. DERVIĆ RAŠIDA
  4. MERDANIĆ AJLA
  5. ĆEHAJIĆ AMIR
  6. STOJANOVIĆ SNJEŽANA
  7. BOŠNJAK MILICA

PETAK, 12.10.2018 GOD U 9.00 ČAS-MEDICINA

  1. MALKOČ ADNA
  2. MILANOVIĆ VESNA
  3. KOVAČEVIĆ DRAGANA
  4. LOVŠIN SONJA
  5. ČOVIČKOVIĆ SONJA
  6. IVETIĆ NEVENA
  7. ĐUKIĆ PETRA
Pročitaj više...

Spisak studenata za polaganje usmenog dijela ispita iz patološke fiziologije

SPISAK STUDENATA ZA POLAGANJE USMENOG  ISPITA IZ PATOLOŠKE FIZIOLOGIJE

                       ZA PRVI SEPTEMBARSKI ROK

 

  ISPITIVAČ: Prof.dr DARKO GOLIĆ

 

ČETVRTAK,06.09.2018 god.U 12,00 časova

 

1. KOVAČEVIĆ DAJANA......................FARMACIJA

2. BOJIĆ SLAĐANA

3. RADULOVIĆ MARIJA

 

Pročitaj više...

Spisak studenata za polaganje usmenog dijela ispita iz patološke fiziologije

SPISAK STUDENATA ZA POLAGANJE USMENOG DIJELA ISPITA IZ PATOLOŠKE

FIZIOLOGIE ZA PRVI SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

ISPITAVAČ : Prof dr NELA RAŠETA

ČETVRTAK 06.09.2018 GOD. U 12.00 ČASOVA

  1. LJUBIČIĆ VEDRAN...............farmacija
  2. MEDIĆ BRANKA....................stomatologija
  3. ŽIVKOVIĆ LEONORA

PETAK 07.09.2018 GOD.U 9,300 ČASOVA

  1. ANTONIĆ ALEKSANDAR..............medicina
  2. ANTONIĆ DANIJELA
  3. BJELIĆ DANIJEL
  4. BERA DAJANA
  5. VJEŠTICA MILAN
  6. SUČIĆ IVO

UTORAK 11.09.2018 GOD.U 9,30 ČASOVA

  1. GRBIĆ MILJANA
  2. DADOVIĆ IRMA
  3. VULIĆ SAŠA
  4. TALIĆ LUKA
  5. LAZIĆ MILAN
  6. DUKA DAJANA
  7. ŠIPRAGA NATAŠA

UPIS OCJENA JE U SRIJEDU,12.09.2018 GOD. U 10,00 ČASOVA.

Pročitaj više...

RASPORED POLAGANJA USMENOG DIJELA ISPITA IZ PATOLOŠKE FIZIOLOGIJE

RASPORED POLAGANJA USMENOG DIJELA ISPITA IZ PATOLOŠKE FIZIOLOGIJE-PROF DR NELA RAŠETA

 

Ponedjeljak,19.02.2018 god. U 9.30 čas-FARMACIJA

  1. ĐUZA BILJANA
  2. BOJIĆ SLADJANA
  3. RAJLIĆ MAJA
  4. KALABA DRAGANA
  5. BLAGOJEVIĆ LIDIJA
  6. VASIĆ JELENA
  7. ČOLIĆ DANIJELA

Srijeda, 21.02.2018 god u 9.30 čas-MEDICINA

  1. ŠANTIĆ JELENA
  2. MARKOVIĆ TATJANA
  3. DRAGIĆ NIKOLINA
  4. STOJILJKOVIĆ TEODORA
  5. VUČETIĆ VANJA
  6. MATIĆ JOVANA
  7. JOSIPOVIĆ TATJANA
  8. MIKAČ BENJAMIN

 

Četvrtak,22.02.2018 god u 9.30 čas-MEDICINA

  1. PRANJIĆ NIKOLINA
  2. MARKOVIĆ DEJANA
  3. MIJATOVIĆ GORAN
  4. ZELJKOVIĆ IVANA
  5. SAMAC RADENKA
  6. TEŠANOVIĆ STEFAN
  7. ĆIRIĆ MARIJA
  8. MAKARIĆ NEMANJA

Petak, 23.02.2018 god u 9.30 čas-MEDICINA

  1. PERENDIJA ŽANA
  2. SLADOJEVIĆ DANIEL
  3. DŽAF     IĆ DINO
  4. STARČEVIĆ SAŠKA

 

 

UPIS OCJENA (ZA SVE SMIJEROVE)-23.02.2018 god u 12.00 čas.

 

 

Raspored polaganja usmenog ispita iz Patološke fiziologije- februarski rok

Prof dr D.Golić

UTORAK 20.02.2018 GODINE U 13 SATI  FARMACIJA

  1. Ristić Dejana
  2. PapićMario
  3. Ljubičić Vedran
  4. Radulović Marija
  5. Adamović Tanja

        ..................................MEDICINA

  1. Radmanović Vanja
  2. Dević  Rade

SRIJEDA 21.02.2018. U 13 SATI  MEDICINA

  1. Žmirić Marija
  2. Miličević Dragana
  3. Tomić Obren
  4. Bajrić Sanda
  5. Mučibabić Nataša
  6. Savić Mihajlo

                                                                                             PROF DR D.GOLIĆ

Pročitaj više...

Kalendar ispitnih rokova

Katedra za Patološku fiziologiju

Medicinski fakultet Univerziteta u Banjoj Luci

KALENDAR ISPITNIH ROKOVA ZA 2017/2018. ŠK. GODINU

MEDICINA, STOMATOLOGIJA, FARMACIJA

 

  • JANUARSKI ROK                                                      24.01.2018.
  • FEBRUARSKI ROK                                                    07.02.2018.
  • APRILSKI ROK                                                          18.04.2018.
  • JUNSKI ROK                                                              20.06.2018.
  • JULSKI ROK                                                               04.07.2018.
  • SEPTEMBAR I                                                           29.08.2018.
  • SEPTEMBAR II                                                          12.09.2018.
  • OKTOBAR                                                                  26.09.2018.

Napomena:

  • - prijave predati minimalno tri dana prije ispita u studentsku službu, a indekse dan prije ispita od 09-11 sati kod laboranta
  • - izvlačenje ispitivača je prvi dan roka u 09 sati i 30 minuta,nakon čega počinje ispit

 

VANREDNI ISPITNI ROKOVA ZA APSOLVENTE ZA 2017/2018. ŠK. GODINU

Pored redovnih ispitnih rokova u gore navedenim terminima, APSOLVENTI  imaju mogućnost da polažu ispit u vanrednim rokovima (NOVEMBAR, DECEMBAR, MART, MAJ).  Ispit u ovim rokovima će biti TREĆE SRIJEDE U MJESECU u 9,30 č.

Napomena:

  • - prijave predati minimalno tri dana prije ispita u studentsku službu, a indekse dan prije ispita od 09-11 sati kod laboranta
  • - Ukoliko student apsolvent ne položi ispit u vanrednom roku, nema pravo izaći na vanredni rok sljedeći mjesec.

Banja Luka, 19.10.2017. god.                                                                         ŠEF KATEDRE

Prof. dr Nela Rašeta

Pročitaj više...
Pretplatite se na RSS feed

Log in