Farmacija

Oglasna tabla - Anatomija sa histologijom

Oglasna tabla - Anatomija sa histologijom (9)

TERMINI ODRŽAVANJA PRAKTIČNOG DIJELA ISPITA IZ ANATOMIJE

Studenti grupe „A“ polažu praktični u četvrtak, 13.02.2020. godine u 09,00 sati.(seminarska-disekciona sala IV)

Studenti grupe „B“ polažu praktični u četvrtak, 13.02.2020. godine u 13,00 sati. (seminarska-disekciona sala IV)

Studenti grupe „C“ polažu praktični u četvrtak, 13.02.2020. godine u 08,00 sati. (seminarska -disekciona sala III)

Studenti grupe „D“ polažu praktični u srijedu, 12.02.2020. godine u 08,30 sati. (seminarska -disekciona sala IV)

Studenti grupe „E“ polažu praktični u četvrtak, 13.02.2020. godine u 08,45 sati. (stara lokacija - secir sala)

Studenti grupe „F“ polažu praktični u srijedu, 12.02.2020. godine u 10,00 sati.  (stara lokacija - secir sala)

Banjaluka, 11.02.2020. godine                                                                     Zavod za anatomiju

Pročitaj više...

Anatomija sa histologijom- predispitne vježbe i praktični ispit iz histologije

Katedra za histologiju i embriologiju

                                                          OBAVJEŠTENJE

Predispitne vježbe iz histologije će se održati 11.02.2020. godine u mikroskopirnici( stara lokacija fakulteta) sa početkom u 13.00h. Praktični ispit će se održati isti dan sa početkom u 14.00h. Indek je obavezan.

Katedra

                                                              

Pročitaj više...

Anatomija sa histologijom- predispitne vježbe i praktični ispit iz histologije

Katedra za histologiju i embriologiju

 

                                                                            OBAVJEŠTENJE

Predispitne vježbe iz histologije će se održati u srijedu 29.01.2020. godine u mikroskopirnici (stara lokacije) sa početkom u 12.00h. Praktični ispit će se održati isti dan sa početkom u 14:00 h. Ispitu se ne može pristupiti bez indeksa.

Katedra

Pročitaj više...

KALENDAR ISPITNIH ROKOVA IZ ANATOMIJE (ŠKOLSKA 2019/2020)

JANUARSKO-FEBRUARSKI ISPITNI ROK:

31.01.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

11.02.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

APRILSKI ISPITNI ROK:

16.04.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

JUNSKO-JULSKI ISPITNI ROK:

19.06.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

03.07.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK:

04.09.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

18.09.2020.           09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

OKTOBARSKI ISPITNI ROK:

02.10.2020.          09,00 SATI - MEDICINA I ZDRAVSTVENE NAUKE

                             10,00 SATI – DENTALNA MEDICINA I FARMACIJA

Napomena: Ispit je neophodno elektronski prijaviti najkasnije dva dana prije roka u Studentsku službu, a indeks predati najkasnije dva dana prije roka na Katedru za anatomiju. (Provjeriti elektronsku prijavu u Studentskoj službi jer naknadne prijave neće biti)

Studenti su obavezni da najkasnije sedam dana prije ispitnog roka polože integralne kolokvijume.

Banjaluka, 30.10.2019. godine                             Zavod za anatomiju

Pročitaj više...

O B A V J E Š T E NJ E

        OBAVJEŠTAVAJU SE STUDENTI DA JE TERMIN ZA UČENJE KOŠTANIH PREPARATA PETKOM OD 09,00 - 13,00 SATI.     - (SEMINARSKA-DISEKCIONA SALA IV).          OBAVEZAN INDEKS I BIJELI MANTIL.

Banjaluka, 22.03.2018. godine                                   Zavod za anatomiju

Pročitaj više...

SPISAK STUDENATA FARMACIJE, PO GRUPAMA, ZA VJEŽBE IZ ANATOMIJE ŠKOLSKA 2017/2018 GODINA

                       I GRUPA                                     

  1. ANTIĆ DANIJELA
  2. AGIĆ ANĐELA
  3. BLAGOJEVIĆ DAJANA
  4. BAROŠ NEVENA
  5. BEŠIĆ AJLA
  6. BABIĆ SANJA
  7. BALABAN DORIS
  8. CRNOVČIĆ IVANA
  9. GROMILIĆ JOVANA
  10. GRAHOVAC MARIJA
  11. VOJIĆ HANA
  12. ALAČ NIKOLINA

                     II GRUPA

  1. GLOGOVAC ALEKSANDRA
  2. GAZAL DINA
  3. JANKOVIĆ TANJA
  4. KAURIN MILICA
  5. KOKANOVIĆ ŽANA
  6. KANTAR MILICA
  7. LJUBIČIĆ TATJANA
  8. LAZAREVIĆ JOVANA
  9. MUZGONJA ALEKSANDAR
  10. MRĐA JOVANA
  11. ZEČEVIĆ TAMARA
  12. MATARUGA NIKOLINA

                         III GRUPA

  1. MITROVIĆ JELENA
  2. RAILIĆ BRANKA
  3. RADUN NATAŠA
  4. TOPALOVIĆ MILICA
  5. TRIFKOVIĆ TEODORA
  6. TRIŠIĆ ANJA
  7. TIHOMIROVIĆ SAŠKA
  8. TRIVIĆ DANIJELA
  9. VOJVODIĆ VANJA
  10. VESIĆ SANJA
  11. GVOZDEN NATAŠA
  12. BARIŠIĆ GABRIJELA
Pročitaj više...

TERMINI ODRŽAVANJA VJEŽBI IZ ANATOMIJE - II SEMESTAR 2017/18

FARMACIJA:

PONEDELJAK:          08,00 - 09,30 SATI ( I, II, III GRUPA )                SALA IV

SRIJEDA:                   08,00 - 09,30 SATI ( I, II, III GRUPA )                SALA IV        

VJEŽBE POČINJU U PONEDELJAK,19.03.2018. GODINE

Pročitaj više...

TERMINI KONSULTACIJA

PROF. DR ZDENKA KRIVOKUĆA

UTORAK:       12,00 SATI

ČETVRTAK:   10,00 SATI

PROF. DR GORAN SPASOJEVIĆ

UTORAK:       08,30 SATI

ČETVRTAK:   08,30 SATI

PROF. DR VESNA GAJANIN

SRIJEDA:       10,00 SATI

PETAK:           10,00 SATI

DOC. DR ZLATAN STOJANOVIĆ

PONEDELJAK:          11,15 SATI

UTORAK:       11,15 SATI

DOC. DR IGOR SLADOJEVIĆ

UTORAK:       11,00 SATI

SRIJEDA:       10,30 SATI

ASS. DR MIRKA ŠAROVIĆ-VUKAJLOVIĆ

PONEDELJAK:          11,00 SATI

UTORAK:       11,00 SATI

Pročitaj više...
Pretplatite se na RSS feed

Log in