Fizioterapija

Termini ispitnih rokova

 Termini za ispite:
  •    Osnove zdravstvene njege u fizioterapiji - smjer Fizioterapija
  •    Njega u rehabilitaciji- smjer Sestrinstvo
  •    Opšta I klinička kineziterapija (smjer Fizioterapija)  održaće se u amfiteatru Medicinskog fakulteta u terminima: 
  1. Augustovski rok: 27.08. u 17h
  2. Septembarki rokovi : 10.09. u 16h i 24.09. u 16h
  3. Oktobarski rokovi: 08.10. u 16h i 22.10. u 16h
Pročitaj više...

Biohemija: Potpisivanje

Studenti koji su slušali Biohemiju u šk. 2019/20. god. dužni su u ponedjeljak, 06.07. donijeti indekse na potpis. Studenti koji izlaze na praktični dio ispita studente donose na praktični, i nakon toga ostavljaju indekse na potpis. Ostali studenti svih studijskih programa (MLD, Babištvo, Fizioterapija i Sanitarno inžinjerstvo) indekse mogu ostaviti u ponedjeljak od 08-14h u laboratoriji MF, kod laborantice Tanje. 

 doc. dr Bosa Mirjanić-Azarić

Pročitaj više...

Ispitni rokovi

Ispitni rokovi za predmete :

  • Osnove zdravstvene njege u fizioterapiji-smjer Fizioterapija
  • Njega u rehabilitaciji- smjer Sestrinstvo :

I rok : 06.07.2020  u 16h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

II rok : 15.07.2020 u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

  • Opšta I klinička kineziterapija (smjer Fizioterapija)

I rok : 06.07.2020  u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

II rok : 15.07.2020 u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

 

               Olivera Pilipović Spasojević, ma

               Koordinator  smjera fizioterapija

Pročitaj više...

Ispitni rokovi

Ispitni rokovi za predmete :

  • Osnove zdravstvene njege u fizioterapiji-smjer Fizioterapija
  • Njega u rehabilitaciji- smjer Sestrinstvo :

I rok : 06.07.2020  u 16h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

II rok : 15.07.2020 u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

  • Opšta I klinička kineziterapija (smjer Fizioterapija)

I rok : 06.07.2020  u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

II rok : 15.07.2020 u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

 

               Olivera Pilipović Spasojević, ma

               Koordinator  smjera fizioterapija

Pročitaj više...

Obavještenje: Termini ispita

Termini ispita: 

  • Osnove zdravstvene njege u fizioterapiji-smjer Fizioterapija
  • Njega u rehabilitaciji- smjer Sestrinstvo koji treba da se zakaže:

- I rok :06.07.2020  u 16h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

- II rok : 15.07.2020 u 16h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

  • Opšta I klinička kineziterapija (smjer Fizioterapija)

- I rok :06.07.2020  u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

- II rok : 15.07.2020 u 17h u amfiteatru Medicinskog fakulteta

Pročitaj više...

OBAVJEŠTENJE: Raspored izlaska na test iz biofizike

OBAVJEŠTENJE

RASPORED IZLASKA NA TEST IZ BIOFIZIKE KOJI ĆE SE ODRŽATI 15.06.2020.!

8h15min

TAMARA GVOZDENOV

DAJANA ILIĆ

DANICA JOKIĆ

JELENA GORIČANAC

KATARINA DODEV

ALEKSANDRA CUCA

STEVO ŠORMAZ

NEVENA DELIĆ

ANĐELA MIHAJLOVIĆ

SAŠKA BOSNIĆ

IVANA MITROVIĆ

SERGEJ MIHAJLOVIĆ

KRISTINA KUNIĆ

KRISTINA MRĐA

ANA ŠARIĆ

9h30min

TEA STANIVUK

IGOR GLAMOČIĆ

ANA MAKSIMOVIĆ

ANASTASIJA KUČINAR

NIKOLINA JOVIČIĆ

MILANA BALABAN

SARA KAJGANIĆ

SARA TOPIĆ

NIKOLINA JAĆIMOVIĆ

VIKTORIJA VIDOVIĆ

SUZANA ŠKORIĆ

TANJA GIGOVIĆ

MILICA TOPIĆ

MILICA MALINIĆ

NIKOLINA BLAŽIĆ

HELENA NJEŽIĆ

11h

Sofija Kovacevic

Zuher Sebai

Tijana Ćetojević

Marijana Vucenovic

Aleksandra Mijić

Sofija Zmijanjac

Jovana Radić

Rade Cocic

Kristina Corda

Antea Konta

Sejla Pasic

Katarina Talić

Tamara Ninković

Sonja Stojicevic

Eneja Vujmilovic

11h25min

Angelina Radisa

Anastasija Djuric

Tamara Džatic

Jelena Mišić

Stanko Bojic

Jelena Kajkut

Tanja Pavlović

Tanja Katic

Tijana Zizic

Maja Rusan

Luka Cecez

Ivona Stojic

Anja Barovic

Ana Marijan

Jovan Jankovic

11h50min

Maja Nenadić

Djurdjica Savic

Sara Budimcic

Ajla Mešić

Darko Stanković

Sara Vukojević

Maja Grubač

Ada Turkic

Tea Savic

Elena Vujcic

Anja Stojakovic

Vuk Bojic

Ivana Sladojevic

Nikola Grubisa

Valerija Lazic

12h15min

Una Mandić

Milan Stojanović

Stefan Blašković

Rudolf Sucic

Anđela Teodorović

Dejana Galic

Bojan Vujat

Lucija Mihaljevic

15h30min

Ana Mandić

Aleksandra Tintor

Nijaz Jahić

Dušana Novaković

Asja Jašarević

Katarina Bošković

Dimitrije Radanović

Kristina Lujić

Ana Rajković

Valentina Subotić

Hamza Samardžić

Radoš Kezija

Jelena Mitrović

Jovana Lekić

Isidora Ćućun

Jovana Kutanjac

Anja Knežević

Irena Medić

Ela Sulejmanagić

16h30min

Aleksandra Vujić

Danijela Manojlović

Danijel Žigić

Mirna Railić

Katarina Milošević

Maja Trišić

Anastasija Radojičić

Anes Pašagić

Milica Todorović

Darija Cvijić

Marija Ćurguz

17h30min

Minja Malinić

Lena Šobot

Staša Knežević

Kristina Kežić

Andrea Milinković

Stefan Stančević

Srđan Gunjević

Mišo Ponorac

Luka Debeljak

Marijana Mijatović

Aleksandra Bjeljac

Amra Tirić

Jovan Tatić

Dragana Kopanja

Nikola Peulić

Igor Šukalo

Sonja Šukalo

Ivana Marčeta

Marija Delić

Duško Vranješ

Milan Topić

Marija Gavrilović

Salihagić Irman

Pročitaj više...
Pretplatite se na RSS feed

Log in