Medicina

patoloskafiziologijakatedra

patoloskafiziologijakatedra

Raspored studenata za polaganje ispita iz Patološke fiziologije za oktobar II-Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA OKTOBAR II

UTORAK, 20.10.2020. - ZDRAVSTVENI STUDIJI:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. VIDOVIĆ JELENA ..... ZNJ 16
  2. GRMAŠ JELENA
  3. GRUJIĆ DAMJANA
  4. BORJANIĆ MARIJANA.... RT
  5. KOVAČEVIĆ NIKOLINA....MLD

SRIJEDA, 21.10.2020. FARMACIJA:

U 9,00 časova (KANCELARIJA)

  1. BAJIĆ DANIJELA
  2. BLAGOJEVIĆ MARIJA
  3. STOJIĆ MARIJANA
  4. ŠAKOTIĆ JELENA
  5. BAKIĆ IVANA............ stari program

ČETVRTAK, 22.10.2020.2020. DENTALNA MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. GVOJIĆ OGNJEN                                             5. PERAN MARINKO
  2. EREIZ ANI                                                       6. HERZEG PETRA
  3. KELAVA EVA                                                 7. ČIČA JOVANA
  4. KUNALIĆ NERMINA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U PONEDELJAK, 26.10.2020. U 11,00 časova u AMFITEATRU MF.

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: UTORAK, 27.10.2020 U 13,00 časova. Indexe donijeti laborantici prije 13,00 časova.

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE I MANTIL!!!

Banja Luka, 16.10.2020.                                  Prof. dr Nela Rašeta Simović

Opširnije...

Raspored studenata za polaganje ispita iz Patološke fiziologije za oktobar II-Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA OKTOBAR II

UTORAK, 20.10.2020. - ZDRAVSTVENI STUDIJI:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. VIDOVIĆ JELENA ..... ZNJ 16
  2. GRMAŠ JELENA
  3. GRUJIĆ DAMJANA
  4. BORJANIĆ MARIJANA.... RT
  5. KOVAČEVIĆ NIKOLINA....MLD

SRIJEDA, 21.10.2020. FARMACIJA:

U 9,00 časova (KANCELARIJA)

  1. BAJIĆ DANIJELA
  2. BLAGOJEVIĆ MARIJA
  3. STOJIĆ MARIJANA
  4. ŠAKOTIĆ JELENA
  5. BAKIĆ IVANA............ stari program

ČETVRTAK, 22.10.2020.2020. DENTALNA MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. GVOJIĆ OGNJEN                                             5. PERAN MARINKO
  2. EREIZ ANI                                                       6. HERZEG PETRA
  3. KELAVA EVA                                                 7. ČIČA JOVANA
  4. KUNALIĆ NERMINA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U PONEDELJAK, 26.10.2020. U 11,00 časova u AMFITEATRU MF.

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: UTORAK, 27.10.2020 U 13,00 časova. Indexe donijeti laborantici prije 13,00 časova.

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE I MANTIL!!!

Banja Luka, 16.10.2020.                                  Prof. dr Nela Rašeta Simović

Opširnije...

Raspored studenata za polaganje ispita iz Patofiziologije za oktobar II-Prof.dr Nela Rašeta Simović

PROF. DR NELA RAŠETA SIMOVIĆ - PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA

RASPORED POLAGANJA ISPITA OKTOBAR II

UTORAK, 20.10.2020. - ZDRAVSTVENI STUDIJI:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. VIDOVIĆ JELENA ..... ZNJ 16
  2. GRMAŠ JELENA
  3. GRUJIĆ DAMJANA
  4. BORJANIĆ MARIJANA.... RT
  5. KOVAČEVIĆ NIKOLINA....MLD

SRIJEDA, 21.10.2020. FARMACIJA:

U 9,00 časova (KANCELARIJA)

  1. BAJIĆ DANIJELA
  2. BLAGOJEVIĆ MARIJA
  3. STOJIĆ MARIJANA
  4. ŠAKOTIĆ JELENA
  5. BAKIĆ IVANA............ stari program

ČETVRTAK, 22.10.2020.2020. DENTALNA MEDICINA:

U 9,00 časova (PRAKTIKUM):

  1. GVOJIĆ OGNJEN                                             5. PERAN MARINKO
  2. EREIZ ANI                                                       6. HERZEG PETRA
  3. KELAVA EVA                                                 7. ČIČA JOVANA
  4. KUNALIĆ NERMINA

TEST ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE (MOGU IZAĆI STUDENTI KOJI SU POLOŽILI PRAKTIČNI ISPIT) ĆE BITI U PONEDELJAK, 26.10.2020. U 11,00 časova u AMFITEATRU MF.

UPIS OCJENE ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE: UTORAK, 27.10.2020 U 13,00 časova. Indexe donijeti laborantici prije 13,00 časova.

NAPOMENA: NA ISPITU SU OBAVEZNE MASKE I MANTIL!!!

Banja Luka, 16.10.2020.                                  Prof. dr Nela Rašeta Simović

Opširnije...

Rezultati testa iz Patofiziologije-Oktobar I

                         REZULTATI TESTA IZ PATOFIZIOLOGIJE-ZDRAVSTVENA NJEGA

                                                           8.10.2020.

Rb.

IME I PREZIME

OPŠTA

SPECIJALNA

1.

ZORANA LOJIĆ

24

15

2.

MIHAJLA VIDOVIĆ

19

5

3.

LEJLA BEŠIĆ

19

11

4.

TAMARA VUJMILOVIĆ

18

15

5.

KATARINA SAVKOVIĆ

17

13

6.

NIKOLINA MEĐEDOVIĆ

13

6

7.

ALEKSANDRA DRAGIĆ

12

3

8.

NATALIJA SANKOVIĆ

10

0

9.

NIKOLINA BLAŽIĆ

8

3

10.

SARA UDOVIČIĆ

6

3

11.

BOJANA ĆALIĆ

6

2

12.

GORANA GARIĆ

 

15

13.

DEJAN ŠMITRAN

 

15

14.

NIKOLINA ĆULIBRK

 

9

Opširnije...
Pretplatite se na RSS feed

Log in