Medicina

Oglasna tabla - Interna medicina

Oglasna tabla - Interna medicina (46)

Obavještenje o terminu Testa 2

Obavještavaju se studenti da će se Test 2 iz interne medicine u junskom ispitnom roku održati 10.06.2019 i 24.06.2019 godine od 09:30-11:00 u Amfiteatru na Klinici za ginekologiju

Potrebno je da se studenti koji izlaze na Test II usmeno ili na mail: valentina.soldat@kc-bl.com prijave na Katedru do petka,  07.06.2019., odnosno 21.06.2019. kod ass Valentina Soldat Stanković

Pročitaj više...

REZULTATI TESTA - INTERNA MEDICINA I

REZULTATI TESTA - INTERNA MEDICINA I

 

  1. Sanja Šarić   19
  2. Jovana Ivančević 19
  3. Ajla Merdanić 19
  4. Nina Eraković 18
  5. Dragana Miličević 18
  6. Šemsudin Porčić 18
  7. Aleksandra-Anja Ubović 17
  8. Aleksandra Topić 16
  9. Jelena Erak 16
  10. Hana Tabaković 16
  11. Tamara Banović 16
  12. Nikolina Divljak 16
  13. Nataša Šipraga 16
  14. Kenan Dautović 16
  15. Dujaković Dragana 16
  16. Milijana Savanović 15
  17. Tea Vlačić 15
  18. Milan Vatreš 15
  19. Branimir Trivić 15
  20. Ivo Sučić 15
  21. Sonja Radoš 15
  22. Radenka Samac 15
  23. Snežana Prelić 14
  24. Veljko Đuza 14
  25. Sonja Kovačević 14
  26. Marijana Popadić 14
  27. Nenad Jaćimović 14
  28. Radovan Jurić 14
  29. Nikolina Dragić 14
  30. Nataša Kenić 14
  31. Sara Gajić 14
  32. Milica Bošnjak 14
  33. Bojan Tepić 13
  34. Nikolina Rodić 13
  35. Maja Katana 13
  36. Marija Ivić 13
  37. Teodora Crnadak 13
  38. Sanda Bajrić 13
  39. Đorđe Jakovljević 13
  40. Marija Ćirić 13
  41. Milana Savić 13
  42. Nikola Dujaković 13
  43. Slavica Mijatović 13
  44. Dragana Kovačević 13
  45. Sonja Lovšin 13
  46. Dejana Marković 12
  47. Ružica Škaro 12
  48. Uglješa Maličević 12
  49. Srđan Krejić 12
  50. Teodora Škoro 12
  51. Ana Džepina 12
  52. Adna Malkoč 12
  53. Nikolina Vesić 12
  54. Stefan Kljujić 12
  55. Igor Danojević 12
  56. Jovana Letić 12
  57. Ana Tepavčević 11
  58. Maja Jovanić 11
  59. Jovana Jerinić 11
  60. Stefan Marić 11
  61. Milan Vještica 11
  62. Ivana Zeljković 11
  63. Lejla Džinić 11
  64. Dajana Jolić 11
  65. Jelena Đurić 10
  66. Rade Dević 10
  67. Radiša Dodik 10
  68. Amir Čehajić 10
  69. Dajana Bera 10
  70. Nemanja Makarić 10
  71. Ivana Rodić 10
  72. Teodora Stojiljković 10
  73. Marija Garača 10
  74. Stefan Tešanović 10
  75. Maja Šebez 10
  76. Vanja Radanović 10
  77. Sanja Davogić 10
  78. Borjana Pantić 10
  79. Mileva Đerman 10
  80. Marko Marčeta 9
  81. Nevena Ivetić 9
  82. Rašida Dević 9
  83. Sonja Čovičković 9
  84. Nikola Gagula 9
  85. Dragan Karanović 9
  86. Sanja Blaženović 9
  87. Milica Milošević 8
  88. Tatjana Marković 8
  89. Žana Perendija 7

KATEDRA

Pročitaj više...

Obavještenje o Testu 1-aprilski ispitni rok

Obavještavaju se studenti da će se Test 1 iz interne medicine u aprilskom ispitnom roku održati 24.04.2019 od 11:15-12:30 u Sali 2 UKC RS (prvi sprat), prije termina redovnih predavanja.

Nakon Testa su predavanja redovno od 12:30 do 14:00.

Potrebno je da se studenti koji izlaze na Test I usmeno ili na mail: dr.jelenajovanic@gmail.com prijave na Katedru do četvrtka, 18.04. 2019. god. kod ass. mr sc. Jelena Jovanić.

Pročitaj više...

РАСПОРЕД СТУДЕНАТА ЗА ВЈЕЖБЕ ИЗ КЛИНИЧКОГ СТАЖА 2018/19.

RASPORED STUDENATA 6. GODINE PO GRUPAMA (VJEŽBE)

 

I grupaVoditelj : Prof.dr Snježana Popović-Pejičić(Klinika za unutrašnje bolesti-endokrinologija )

  1. Sanja Tadić
  2. Ljubomir Vlajnić
  3. Mirjana Kondić
  4. Jovana Rakić
  5. Jovana Đurić
  6. Milana Praća
  7. Gordana Đuza

II grupa Voditelj : Doc.dr Aleksandra Grbić ( Klinika za unutrašnje bolesti-endokrinologija)

  1. Svetlana Narić
  2. Marija Savić
  3. Sara Vukotić
  4. Gorana Mikanović
  5. Sandra Bratic
  6. Maja Santai
  7. Bogdana Jungić

III grupa Voditelj : mr sci dr Ljilja Kerić (Klinika za KV bolesti)

  1. Teodora Prerad
  2. Nina Pejičić
  3. Milica Petrović
  4. Marija Pešikan
  5. Andrea Čolić
  6. Nemanja Vukota.

IV grupa   Voditelj : Prof.dr Krsto Jandrić (Klinika za plućne bolesti )

  1. Vesna Malić
  2. Suzana Stjepanović
  3. Nataša Protić
  4. Grozdana Klječanin
  5. Vesna Malić
  6. Selena Jež
  7. Nemanja Šutilović

V grupa Voditelj : Prof.dr Marinko Vučić (Klinika za plučne bolesti )

  1. Svjetlana Mrazić
  2. Mirjana Mršić
  3. Ognjen Perlić
  4. Marijana Laloš
  5. Miljana Pavičić
  6. Miloš Vesič
  7. Sandra Živković


VI grupa Voditelj : Prof.dr Stevan Trbojević ( Klinika za unutrašnje bolesti-gastroenterologija)

  1. Marija Vidović
  2. Goran Lazendič
  3. Sonja Đuran
  4. Bojana Arambašić
  5. Milica Jakovljević
  6. Milica Prodanović
  7. Zvjezdana Sukur

VII grupa Voditelj: Prof. dr Sandra Hotić-Lazarević (Klinika za unutrašnje bolesti-hematologija)

  1. Branka Dragišić
  2. Aleksandra Krivokuća
  3. Miljan Tešić
  4. Dragana Blagojević
  5. Nada Narić
  6. Anđela Čanak
  7. Kićo Marjanović

VIII grupa Voditelj :Mr sc.dr Blaženko Vuković( Klinika za unutrašnje bolesti-endokrinologija)

  1. Dragan Vujmilović
  2. Denis Okanović
  3. Mirjana Materić
  4. Borjan Kršić
  5. Vanja Rastović
  6. Nikola Nikolić
  7. Milan Ćoćkalo

IX grupa Voditelj : Mr sc.dr Dragan Unčanin (Klinika za KV bolesti )

  1. Dragana Marić
  2. Matea Krišto
  3. Dragana Vulić
  4. Danila Štrbac
  5. Mila Stojković
  6. Dejana Stupar

X grupa    Voditelj : dr Saša Lončar (Klinika za KV bolesti )

  1. Marina Kalem
  2. Almin Keranović
  3. Snežana Manojlović
  4. Marija Dobrijević
  5. Tatjana Vidović
  6. Samra Ćerkez
Pročitaj više...
Pretplatite se na RSS feed

Log in